TFX je značka taktických a ručních svítilen do těch nejnáročnějších situací. Extrémní světelný výkon, maximálně odolný design přizpůsobený rychlému ovládání v taktických rukavicích a řada špičkových technologií pro specifické taktické situace. To vše dělá ze svítilen TFX zcela nepostradatelnou součást vybavení bezpečnostních i záchranných složek a dalších profesionálů. TFX jsou svítilny bez kompromisů, vyvíjené německými odborníky s více než 20 lety zkušeností.

Klíčové technologie:

-          REFLECTOR / MULTIREFLECTOR BEAM – speciální reflektorová hlavice svítilny soustředí výkon LED jednotek do ostrého ultra jasného bodového světla, které může oslnit protivníka, a zároveň osvětluje i blízké okolí.

 

-          RGB LIGHT FUNCTION – rychlé a přímé přepínání k jednotlivým barevným světlům ještě více usnadňuje práci během taktické situace. Červené světlo je určené pro noční vidění a například neoslňující čtení v mapě, zelené světlo je neviditelné pro většinu divokých zvířat a modré světlo je vhodné pro vystopování krve či jiných tekutin.

 

-          FAST ACCES SWITCH – díky technologii rychlého přepínání dokážete bleskově měnit jednotlivé světlené funkce a být tak o krok napřed před vaším protivníkem.

 

-          TACTICAL LIGHT CONTROL – ovládání svítilen (pozice, profil a funkčnost ovládacího tlačítka) je maximálně přizpůsobeno snadnému a rychlému manipulování v náročných podmínkách

 

-          HEAT PROTECTION – speciální technologie chrání svítilnu před přehříváním i v těch nejnáročnějších situacích. Díky tomu se můžete na svítilnu opravdu stoprocentně spolehnout.

Divize Distribution | Naše značky Ledlenser, Leatherman, Wiley X, Setolite
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů