Společnost Setolite, sídlící v německém Hückeswagenu, byla založena v roce 1995. Ve velmi krátké době se nám podařilo vybudovat na trhu mobilního osvětlení vysoce kvalitní výrobky a profesionální poradenské služby. Důvěry v nás pravidelně Vkládej průmyslové firmy, řemeslníci, ale takové integrované záchranné složky či armáda.

Nabízíme širokou škálu svítidel EX chráněných proti výbuchu pro použití v oblastech s vysokým nebezpečím. Naše světla byla vyvinuta pro použití v extrémně náročných podmínkách, čemuž odpovídá takové jejich odolnost. Klienti v oblasti železnic, tunelů a silničních staveb oceňuji kvalitu a flexibilitu výrobků, standardních i zakázkových.

Díky OTEVŘENO dialogu společnosti Setolite s klienty se daří naše výrobky neustále zlepšovat a dále zdokonalovat jejich kvalitu a inovovat je. Zvláštní pozornost věnujeme takové ekologickému aspektu a snažíme se při výrobě používat pouze materiály, které odpovídají environmentální kompatibilitě. Naše světla s extrémní trvanlivostí jsou technicky i kvalitativně natolik sofistikovaná, že ani extrémní podmínky nijak neovlivňuje jejich funkčnost.

Divize Distribution | Naše značky Ledlenser, Leatherman, Wiley X, GoalZero, Lifesaver
Copyright © 2023 MORIS design s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů